Witam wszystkich, którzy (przypadkowo zapewne) na tę stronę trafili. Jest ona brzydka, nieciekawa i mało treściwa, przynajmniej na razie. Bo tak. Plany mam ambitne, ale jestem leniwy, więc być może pozostanie taką do końca świata i o jeden dzień dłużej. Na razie mam do pokazania skany szczecińskiego rejonowego rozkładu jazdy pociągów PKP z roku 1986. No i wynik, ekhem, testu psychologicznego, bo się sam prosił o wklejenie na moje www. Wszelkie pogróżki, numery pin kart kredytowych i zdjęcia roznegliżowanych niewiast proszę przesyłać na adres psofometr(na)pkp.neostrada.pl.

RRJP Szczecin 1986/87

SRJP 1991/92

Pamiątki z podróży: Obrazki i dźwięki


UPDATES:
9.05.2008 (Po świętach, ale w związku z ostatnim długim weekendem). Byłem w trakcie Wielkiej Majówki w Górach Izerskich, podczas tej wycieczki na stacji w Rębiszowie zrobiłem kilka zdjęć, i umieściłem w tej mikrogaleryjce.

1.05.2008 (Jak zwykle - są święta, jest czas). W "Pamiątkach..." przybyła kolejna galeria, tym razem z bardzo śląskiego kółeczka Wrocław - Nysa - Racibórz - Rybnik - Pszczyna - Wrocław. Jest również kilka nagrań dźwiękowych z tej podróży.

25.03.2008 (Kolejne święta, więc znowu jest czas). Do "Pamiątek..." dodałem zdjęcia z kolejnej wyprawy, tym razem na reaktywowaną linię Międzyrzecz - Rzepin. Dorzuciłem też kilka dźwięków (znacznie lepszej jakości, niż moje dotychczasowe nagrania) z tej wycieczki.

26.12.2007 (Święta, więc jest czas na zabawę) - Dział "Pamiątki z podróży" poszerzył się o sekcję fotograficzną. Zdjęcia są - jakie są. Znaczy paskudne dosyć. Bynajmniej nie artystyczne, więc artyści-fociści lepiej niech tam nie zaglądają. To są pamiątki z podróży, coś jak "Tu byłem - Tony Halik". Na razie zdjęcia z wycieczki, którą odbyłem reaktywowaną po latach linią Zebrzydowa - Lwówek - Jelenia Góra 13 grudnia 2007.

12.08.2007 (rok minął, jak z bicza strzelił...) - Dodałem kilka nowych zapowiedzi pociągów. Ponieważ posiadłem Nowy, Lepszy Skaner, mam też ambitny zamiar wznowienia skanowania SRJP.


15.08.2006 - Dodałem dział "Pamiątki z podróży", gdzie zamierzam umieszczać miernej jakości nagrania zapowiedzi pociągów z różnych stacji. Kilka już jest, zainteresowanych zapraszam. Poza tym zacząłem skanować sieciowy rozkład jazdy PKP 1991-92 - kilkanaście pierwszych skanów do obejrzenia pod stosownym linkiem. Darz bór!The sorting hat says that I belong in Ravenclaw!

 

Said Ravenclaw, "We'll teach those whose intelligence is surest."

Ravenclaw students tend to be clever, witty, intelligent, and knowledgeable.
Notable residents include Cho Chang and Padma Patil (objects of Harry and Ron's affections), and Luna Lovegood (daughter of The Quibbler magazine's editor).


Take the most scientific Harry Potter Quiz ever created.

Get Sorted Now!

Document made with Nvu