Kraków Główny. Osobowy z Wieliczki do Balic wjedzie, a IC "Kossak" do Wrocławia odjedzie
Styczeń 2016. Osobowy do Balic oczywiście z dwujęzyczną zapowiedzią, IC "Kossak" do Wrocławia z jednojęzyczną. Ale za to z życzeniami przyjemnej podróży. Ten sam głos we Wrocławiu takich życzeń nie składa.