Index

Galerie Pana Psofometra

Zobaczcie, co zobaczyłem. Usłyszcie, co usłyszałem.

  • Psofometr.pl główna
  • Lista albumów
  • Ostatnio przesłane
  • Komentarze
  • Popularne
  • Najlepiej ocenione
  • Ulubione
  • Szukaj
  • Strona główna » Kontakt » Zaloguj mnie
  • Strona główna > Kolej > Zdjęcia > 2009-05-01
  • Powrót do widoku miniatur PLIK 191/254 Przejdź do początku Pokaż poprzedni plik Pokaż następny plik Przejdź do końca
  • Wyjazd z Jerzmanic w kierunku Marciszowa
[url=http://www.kolej.one.pl//index.php?dzial=linie&id=560&okno=przebieg]Linia Jerzmanice - Marciszów[/url] jest zelektryfikowana tylko na kilkukilometrowym odcinku do Krzeniowa, skąd odjeżdżają pociągi towarowe z kamieniołomów. Dalej jest niezelektryfikowana, nieczynna i nieprzejezdna. Zarośnięty tor obok to dalszy, kompletnie od dawna nieużywany, odcinek [url=https://www.bazakolejowa.pl/index.php?dzial=linie&id=532&okno=przebieg]linii z Legnicy[/url], którą przyjechaliśmy.
Słowa kluczowe: Jerzmanice-Zdroj_ 2009_ nieczynne_linie_

    Wyjazd z Jerzmanic w kierunku Marciszowa

    Linia Jerzmanice - Marciszów jest zelektryfikowana tylko na kilkukilometrowym odcinku do Krzeniowa, skąd odjeżdżają pociągi towarowe z kamieniołomów. Dalej jest niezelektryfikowana, nieczynna i nieprzejezdna. Zarośnięty tor obok to dalszy, kompletnie od dawna nieużywany, odcinek linii z Legnicy, którą przyjechaliśmy.

  • Ocena tego pliku (Nie oceniany)
  • Javascript musi być włączony żeby głosować
  • Infomacje o pliku
    Nazwa pliku:2009_05_01_10_13_42_jerzmanice_zdroj.jpg
    Nazwa albumu:Pan Psofometr / 2009-05-01
    Słowa kluczowe:Jerzmanice-Zdroj_ / 2009_ / nieczynne_linie_
    Wielkość pliku:456 KiB
    Data dodania:27 Czerwiec 2009 16:49
    Wymiary:1201 x 900 pikseli
    Wyświetleń:67 razy
    URL:http://psofometr.pl/galerie/displayimage.php?pid=2072
    Ulubione:Dodaj do ulubionych
  •  
  • Dodaj swój komentarz 
    Imię Komentarz
    Potwierdzenie 
    Śmiech :lol: Nabijam się :-P Bardzo szczęśliwy :-D Uśmiech :-) Neutralny :-| Smutek :-( Płaczę, jest mi bardzo smutno :cry: Cool 8-) Zaskoczony :-o Zakręcony :-? Zawstydzony :oops: Zszokowany :shock: Zły :-x Przewracanie oczami :roll: Puszczać oczko ;-) Pomysł :idea: Okrzyk :!: Pytanie :?:
  • Powered by Coppermine Photo Gallery
  • Theme based on prosilver © phpBB Group
    Converted for Coppermine Gallery 1.5.x by PortalXL Group © 2010